Търсене

Преводач

RSS

Сливен. Новини от източника. Последни новини

Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“

25 септември 2023 09:39, Людмила Калъпчиева
Излъчване: Туида Нюз преди 7 месеца, брой четения: 573

Завърши четвъртата възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд-При“, която се проведе под патронажа на кмета на Община Котел – Коста Каранашев, в навечерието на Деня на независимостта на България. Обиколката премина по маршрут Котел-Жеравна-Катунище-Котел и в нея участие взеха 44 от общо 80 регистрирани български и чуждестранни колоездачи.

Победител в категория „Мъже“ и носител на Купата „Гранд-При Раковски“ стана Йордан Петров от „Хемус 1896“, следван от Георги Лумпаров, отново от „Хемус 1896“ и Борислав Иванов от „Васил Левски“. Освен купата, победителят получи и велосипед Cross GRX 7 HDB от „TBI” банк и ваучер от „Байк център“.

В категория „Юноши младша възраст“ победител стана Пламен Димитров от клуб „Лястовица”, второ място зае – Симеон Микисовчи от Молдова, а на трето се класира – Георги Георгиев от клуб “Спринт“.

В категория „Юноши старша възраст“ първо място зае Стилиян Стойчев от „Несебър“, второ –Мариян Воловей от Молдова, а трето – Димитрий Балан, отново от Молдова.

В категория „Девойки“ първо място зае Гергана Стоянова от клуб „Палашев“, второто място отиде при Никол Колишева, отново от клуб „Палашев“, а третото при Людмила Кирова от клуб „Печенеги“.

В категория „Мастърс до 50 г.“ първо място зае Никола Николов от клуб „Несебър“, а на второ място се класира Огнян Стефанов от клуб „Долчини“.

В категория „Мастърс над 50 г.“ първо място зае Пламен Лумпаров от „СООП“, на второ застана Валери Атанасов от клуб „Васил Левски“, а на трето Георги Колев от клуб „Несебър“.

Първи в категория „Любители“ стана Иван Йорданов от клуб „Хоби“, следван от състезателите на клуб „Шампион“ – Диян Янков и Вангел Спиров.

Всички победители получиха медали и парични награди, осигурени от организаторите на колоездачната обиколка.

Като признание, благодарност и принос за осъществяването на IV-тото издание на Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“ спортен клуб „Блу Рокс“- Сливен връчи плакети на кмета на Община Котел – г-н Коста Каранашев и на началника на група „Охранителна полиция“ при Районно управление – Котел г-н Румен Ригов.

Колоездачното състезание се организира от Община Котел, с подкрепата на колоездачен клуб „Блу Рокс“ – Сливен, „КРИБ“-Перник, „Байк център“ и „TBI” банк.

Община Котел

Снимки

Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“Йордан Петров от „Хемус 1896“ е победителят в IV-та Възрожденска колоездачна обиколка „Раковски Гранд- При“